Drzwi Eclisse

Drzwi Eclisse

Wysokiej jakości drzwi Eclisse wyróżniają się estetycznym wyglądem, a także zastosowaniem do ich produkcji najlepszych materiałów. To produkty w wersji przesuwnej, chowane w ścianę. Proponujemy modele z ościeżnicą, dzięki którym można zabezpieczyć dowolnie wybraną przestrzeń, nawet bardzo duże przejścia pomiędzy poszczególnymi pomieszczeniami. W asortymencie naszej firmy znajdują się drzwi przesuwne Eclisse, które można bez problemu schować w ścianę. Produkty te stanowią sprawdzone rozwiązanie przeznaczone dla osób poszukujących nie zajmującej zbyt wiele miejsca stolarki drzwiowej. Produkty marki Eclisse to funkcjonalne wyroby, wpisujące się we wszystkie style aranżacyjne. Produkty te można dopasować, zarówno do estetyki klasycznej, jak i nowoczesnej. W naszej ofercie znajdują się także dodatkowe elementy w postaci kaset pojedynczych i podwójnych, a także listew przypodłogowych, dedykowanych wybranym modelom drzwi Eclisse.

Drzwi Eclisse z ukrytą ościeżnicą lub pokryte farbą z próbnika RAL

Warto zwrócić uwagę na drzwi z ukrytą ościeżnicą od Eclisse. Stanowią one praktyczne, a jednocześnie efektowne rozwiązanie, które podkreśli aranżację każdego wnętrza. To świetny pomysł dla osób, którym zależy na tym, aby drzwi wewnętrzne komponowały się ze ścianą, tworząc idealnie gładką powierzchnię. Decydując się na polecane przez naszą firmę drzwi Eclisse z ukrytą ościeżnicą, można być pewnym trwałości i solidności wykonania tych produktów. Specjalnie zaprojektowana konstrukcja tych wyrobów umożliwia wkomponowanie ich w pomieszczenia w taki sposób, aby nie powstawały żadne uskoki. Ten rodzaj drzwi Eclisse może być doskonałym sposobem na optyczne powiększenie posiadanego wnętrza mieszkalnego bądź firmowego. Drzwi marki Eclisse z ukrytą ościeżnicą mogą być pokryte wybranym kolorem z międzynarodowego próbnika RAL.

drzwi eclisse warszawa 1
drzwi eclisse warszawa 2 1

Idealnie dopasowane drzwi Eclisse

Nowoczesne drzwi Eclisse to produkty, które mogą być montowane wewnątrz pomieszczeń. Futryna ukryta w ścianie, to nie jedyne rozwiązanie, na jakie mogą zdecydować się klienci zainteresowani stolarką drzwiową marki Eclisse. W ofercie tej firmy znajdują się kasety, czyli ramy o metalowej strukturze, dające nieograniczone możliwości aranżacji przestrzeni, jak również ościeżnice o sztywnej, wielokomorowej konstrukcji ze starannie dobranymi profilami. Pozwala to na dopasowanie drzwi Eclisse do metrażu, kubatury, aranżacji i przestrzeni ścian danego wnętrza. Proponujemy także ozdobne ościeżnice do drzwi rozwieranych, wykonane z anodowanego aluminium. Są to elementy wpływające na wysokie walory użytkowe, jakie mają drzwi Eclisse. Ościeżnice te zostały stworzone w taki sposób, aby były dekoracją otaczającą drzwi, niczym rama obraz. Te ozdobne profile można dopasować do estetyki posiadanego pomieszczenia.

Drzwi z kasetą dedykowaną montażom na półokrągłych ścianach

Właściciele domów, mieszkań lub firm, w których znajduje się duża ilość pomieszczeń, wymagająca przedzielenia ich drzwiami, mogą skorzystać z proponowanych przez nas wyrobów. Posiadamy produkty marki Eclisse, które można wkomponować w dowolnie wybrane pomieszczenie. Zróżnicowana oferta tej marki obejmuje także różnego typu kasety w wersji pojedynczej i podwójnej, niestandardowej, a także teleskopowej, zachodzącej lub akustycznej. Drzwi Eclisse, wyposażone w jedną z wyżej wymienionych kaset, mogą być dopasowane do zaokrąglonych ścian lub też tych w kształcie łuku. Niestandardowe kasety do drzwi Eclisse, które można zamówić za pośrednictwem naszej firmy, są możliwe do wkomponowania w ściany, które swoim kształtem znacznie odbiegają od tradycyjnego, liniowego podziału przestrzeni. Pozwala to na wyposażenie w drzwi marki Eclisse pomieszczeń o nietypowej konstrukcji ścian, która do tej pory uniemożliwiała montaż tradycyjnej stolarki drzwiowej. Klienci zainteresowani naszą ofertą, mogą dopasować drzwi firmy Eclisse do swoich indywidualnych potrzeb i oryginalnych rozwiązań, zaproponowanych przez architektów projektów wnętrz mieszkalnych lub firmowych.

drzwi eclisse warszawa 04

Galeria - Drzwi Eclisse