Drzwi na zamówienie - Premium

AG Style Warszawa

Drzwi wewnętrzne/ukryte na wymiar - Barański, Lagrus, Eclisse, ASILO, ENTRA, Simpledoor, Bloodwood
Warszawa

Zamówienie drzwi wewnętrznych zaczynamy od wybrania modelu i koloru drzwi. W tym celu zapraszamy do skorzystania z katalogów produktów dostępnych na naszej stronie lub zapraszamy do sklepów. Po wskazaniu modelu i podstawowych informacji takich jak kolor ilość przedstawiamy ofertę. Zachęcamy do skorzystania z formularza zawiera on podstawowe informacje służące do przedstawienia oferty przed pomiarem, chcemy przedstawić kompletną ofertę na towar wraz z usługą tak by oferta zakładała łączne koszty. (sprzedaż drzwi z montażem). W tym celu prosimy o wpisanie podstawowych informacji w formularzu lub bezpośrednio na adres mail z zakładki kontakt:
agstyle@agstyle.pl – dla drzwi ASILO, BARAŃSKI, LAGRUS Pawilon 161 oraz Salon@bloodwood-warszawa.pl – dla drzwi Eurodoor. Krakow sklep firmowy paw. 163
Informacje te posłużą do dobrania odpowiednich parametrów stolarki i przedstawienia oferty. Następnie po zapoznaniu się z ofertą oraz zaakceptowaniu jej wystarczy odpisać na mail i podąć dane. Potrzebujemy dokładny adres z kodem pocztowym miejscowości oraz kontakt w celu umówienia takiej wizyty. Zlecamy pomiar ekipie montażowej 1-5 dni roboczych. Pomiar umawia monter tak by wizyta na miejscu rozwiała wszelkie wątpliwości i była maksymalnie techniczna. Taki pomiar i ustalenia oczywiście w miejscu instalacji – montażu drzwi niezbędne wylewka ( bez podłóg finalnych ) oraz tynki na ścianie dla drzwi z futryną drewnianą.
Po pomiarze przesyłamy umowę z uwzględnieniem ustaleń i ew. zmian z wizyty pomiarowej. Akceptacja umowy uruchomia realizacji zamówienie.

W celu otrzymania oferty wypełnij i wyślij formularz

W celu otrzymania oferty wypełnij i wyślij formularz

Real Estate (#2)
Profesjonalizm poparty zadowoleniem klientów

DLA KLIENTA

drzwi wewnetrzne warszawa

Każdy klient AGSTYLE  otrzymuje pomiar techniczny gratis! Uważamy, że wszystkie ustalenia z oferty trzeba zweryfikować ze stanem faktycznym. Pomiar może być wykonany po przedstawieniu oferty wybranego produktu. Pomiar taki możemy umawiać  w momencie gdy mamy wylewki i tynki na ścianie. Wszystkie drzwi na wymiar wymagają aby pomiar umawiany był jak najwcześniej, przed położeniem płytek, podłóg.  

Dostarczamy i montujemy  wysokiej jakości drzwi wewnętrzne na wymiar  wewnętrzne na terenie Warszawy i bliskich okolic.
Każdy nasz Klient, otrzymuje  profesjonalną obsłuę,  montaż i dostawę gratis!

drzwi ukryte warszawa
drzwi baranski lagrus eclisse asilo simpledoor bloodwood

Bierzemy odpowiedzialność za zamówiony materiał  i montaż.  Każdy klient otrzymuje 2 letnią gwarancję a w tym regulacje drzwi gratis!

Zapraszamy do naszych punktów obsługi  adresy znajdziesz  w zakładce kontakt.

Pierwszym krokiem jest wybór fasonu, modelu drzwi wewnętrznych .
W tym celu zapraszamy do katalogów drzwi. Każdy z producentów posiada katalogi gdzie wstępnie możemy wybrać model drzwi. Wybieramy model pasujący do wnętrza lub po prostu model który wpadł nam w oko i taki nam się podoba.
Oprócz wybrania modelu drzwi musimy wybrać kolor drzwi:
Kolor najczęściej dobieramy do elementów wnętrza, więcważne aby kolor był spójny z innymi elementami wnętrza jak meble, szafy, kolor ścian i inne. Więc gdy wykonujemy meble malowane np.: kolor biały, dokładnie ta sama biel musi być powtórzona na drzwiach. Kolor mebli i dodatków powinien być spójny ze stolarką drzwiową tak by kolor biały był ten sam. W tym celu możemy posłużyć się numerem koloru wg. uniwersalnej palety jaką jest paleta RAL. Zamawiając elementy wyposażenia często kolor jest zdefiniowany już w palecie RAL. Oczywiście gdy elementy bieli są i nie wiemy jaki jest kolor bieli wystarczy wypożyczyć wzornik RAL w celu sprawdzenia koloru i doboru odpowiedniego. Wzornik taki można wypożyczyć w AGSTYLE nie odpłatnie ale za kaucją jak i w każdej mieszalni farb.
Kolor biały może być w odcieniach ciepłych lub w odcieniach chłodnych. Ważne, żeby kolor drzwi był spójny pasujący do wnętrza. Ściany, meble, drzwi te elementy muszą pasować do siebie. Nie ma zdefiniowanego jednego koloru białego jako bazowy kolor bieli, więc zachęcamy sprawdzenia koloru i wskazania właściwego przy zamówieniu.
W przypadku fornirów naturalnych możemy zamówić drzwi w fornirach naturalnych wszystkich, w jakich dostępne są meble i inne dodatki. Więc sprawa wyboru forniru – rodzaju drewna jest prostsza i faktycznie tak jest gdy mamy meble w fornirze np. dębowym naturalnym w tym samym fornirze wykonujemy drzwi. Stosując ten sam fornir i matowość lakieru kolorystyka powinna być spójna, ale musimy pamiętać o tym, że każde drewno ta i każdy naturalny fornir żyje zmienia się pod wpływem światła i pod wpływem czasu. Więc przy wyborze forniru jak i drewna bardzo istotne jest uwzględnienie tego faktu. Wpływ czasu i światła powoduje efekt starzenia drewna więc po 2-3 latach kolor będzie inny tego samego drewna co nowy świeżo wyprodukowany. Więc przy drewnie naturalnym ważne, żeby meble, drzwi, podłoga były wykonane w jednym czasie, wtedy drewno starzeje się tak samo na każdym z elementów…   

drzwi ukryte warszawa 2