Drzwi Leon

Drzwi Leon

Producent drzwi Leon to marka wyróżniająca się na tle konkurencji, innowacyjnymi pomysłami, a także sprawdzonymi rozwiązaniami. Firma Leon ma w swojej ofercie wysokiej jakości wewnętrzne skrzydła drzwiowe o aluminiowej konstrukcji. To produkty stanowiące novum na polskim rynku, stworzone przez najlepszych projektantów. Drzwi Leon to gwarancja trwałości, estetycznego wyglądu, a także perfekcyjnego wykonania przy pomocy starannie dobranych materiałów. Marka Leon stworzyła nowoczesny proces produkcji, dzięki któremu powstają drzwi ze skrzydłem opartym na konstrukcji wykonanej z doskonałej jakości ramy aluminiowej. To produkty na ościeżnicach widocznych i ukrytych. Elementy te można dobrać do różnego typu pomieszczeń. Wewnętrzne drzwi Leon są dostępne w rozmiarach dopasowanych do indywidualnych potrzeb danego klienta.

drzwi warszawa 001

Drzwi Leon z elementami aluminiowymi piaskowanymi

Nowoczesne drzwi wewnętrzne Leon, które można znaleźć w ofercie naszej firmy, to produkty podwyższające standard każdego pomieszczenia. Zróżnicowana oferta obejmująca systemy drzwi ukrytych, stwarza wiele możliwości adaptacyjnych, bez względu na powierzchnię użytkową czy też kubaturę pomieszczeń mieszkalnych bądź firmowych. Drzwi Leon stanowią doskonałe rozwiązanie dla klientów wymagających, którzy poszukują produktów o nietypowych rozmiarach, dopasowanych do danego pomieszczenia. Atestowane i certyfikowane systemy drzwiowe marki Leon otrzymały pozytywną rekomendację techniczną od specjalistów zajmujących się oceną elementów stolarki drzwiowej i okiennej. Produkty te, dostępne także w naszej ofercie, w szerokim zakresie cenowym, to wyroby zasługujące na szczególne uznanie. Proponowane przez nas drzwi Leon mogą mieć elementy aluminiowe, poddane procesowi piaskowania i anodowania na kolor srebrny. Istnieje także możliwość pokrycia tych elementów proszkowo, specjalnie dobranym lakierem, o barwie wybranej z międzynarodowego próbnika kolorów RAL.

Systemy drzwiowe z ościeżnicami ukrytymi lub regulowanymi

Wysokiej jakości drzwi Leon, które znajdują się w ofercie naszej firmy, mogą mieć różne wykończenia, w zależności od potrzeb danego klienta. Dzięki temu produkty te zyskują niepowtarzalny wygląd, stając się ozdobą wielu pomieszczeń. Warto zwrócić uwagę na skrzydła drzwiowe wyżej wymienionej marki o wykończeniu przy pomocy forniru, laminatu, lustra bądź spieku. Osoby poszukujące solidnej stolarki drzwiowej, powinny zainteresować wyroby marki Leon, ponieważ ich aluminiowa konstrukcja skrzydła, stanowi gwarancję odporności na ewentualne uszkodzenia mechaniczne, które mogłyby powstać w trakcie intensywnej eksploatacji wybranego modelu drzwi. Proponowane przez nas produkty mogą mieć ościeżnice ukryte bądź też regulowane. Posiadamy drzwi Leon wraz z systemami naściennymi, a także kasetami przeznaczonymi do montażu w drzwiach chowanych w ścianę. Polecane przez nas systemy drzwiowe są przeznaczone do natychmiastowego montażu, ponieważ trafiają one do klienta wraz z kompletem niezbędnych akcesoriów.

drzwi wewnetrzne warszawa 002
drzwi wewnetrzne warszawa 004

Solidne i estetyczne drzwi Leon

Korzystając ze zróżnicowanej oferty naszej firmy, którą stanowią między innymi drzwi wewnętrzne Leon, można mieć pewność, że spełni mona oczekiwania wielu klientów, zainteresowanych wysokiej jakości produktami. Rekomendujemy systemy drzwi ukrytych, a także skrzydła drzwiowe z elementami aluminiowymi, poddanymi piaskowaniu lub anodowaniu, które przetrwają w doskonałym stanie przez wiele sezonów. To produkty, które mogą zainteresować, zarówno klientów indywidualnych, jak i firmowych. Polecane przez nas drzwi Leon zyskały aprobatę wielu osób, będących użytkownikami tych wyrobów. To sprawdzone, a jednocześnie nowoczesne rozwiązanie, dedykowane klientom, którym zależy na posiadaniu produktów trwałych, a jednocześnie wyróżniających się wysoką estetyką i walorami użytkowymi. Drzwi Leon mogą być wkomponowane w dowolnie wybrane pomieszczenie, bez względu na jego architekturę wewnętrzną czy też styl aranżacyjny. Poddanie elementów aluminiowych specjalistycznej obróbce, stanowi gwarancję tego, że produkty te będą prezentowały się bardzo efektownie, stając się ozdobą danego pomieszczenia.

Galeria - Drzwi Leon