Drzwi Lagrus

Drzwi Wewnętrzne Lagrus

Firma Decoplast jest producentem drzwi wewnętrznych oraz listew przypodłogowych marki LAGRUS.  Od 2003 roku firma produkuje wysokiej klasy drzwi wewnętrzne. Celem marki jest wprowadzenie na rynek stolarki drzwiowej produktu, który będzie wyróżniał się wysokim standardem wykonania oraz trwałością. W tym celu powstała marka LAGRUS, dla klientów oczekujących wysokiej jakość wykonania, dobrych parametrów i ciekawego stylu. Oferta jest aktualizowana o nowe modne modele tak więc oferta jest bardzo aktualna pod kątem trendów i popularności wzorów.

Firma posiada ugruntowaną  pozycję dzięki stosowaniu właściwych materiałów, solidności produktów i dbałości o detale. Marka LAGRUS stosuje nowoczesne rozwiązania i łączy je z tradycyjną sztuką stolarską. Tworzy modele zachowując podstawowe zadanie drzwi, jakim jest  ich funkcjonalność i niezawodność w codziennym użytkowaniu.

Oferta drzwi Lagrus

Ofertę firmy stanowią drzwi wewnątrzlokalowe bezprzylgowe kompletne z ościeżnicami – W ofercie znajdziemy drzwi fornirowane i drzwi lakierowane, drzwi techniczne, drzwi nietypowe, jedno i dwuskrzydłowe, przesuwane, a także w systemie odwróconym.

W produkcji drzwi stosowana jest klejonka sosnowa na ramy drzwi, płyty drewnopochodne MDF jako panele zewnętrzne, i wypełnienie pełne LDF. Oferta na drzwi malowane wg. Pełnej palety RAL oraz forniry naturalne (głównie naturalny dąb europejski). Powierzchnie drzwi kryte są natryskowo w profesjonalnych kabinach wysokogatunkowymi lakierami poliuretanowymi i akrylowych. 

drzwi lagrus warszawa 1 1
drzwi lagrus warszawa 2

Akcesoria

Akcesoria takie jak, zamki magnetyczne, zawiasy chowane oraz dodatkowe elementy wyposażenia drzwi dobierane są do oferty producenta w oparciu o nowości, trendy ale z zachowaniem najwyższych standardów.
W ofercie znajdziemy tylko sprawdzonych dostawców co pozwala utrzymać jakość użytkową produktów na najwyższym poziomie. Na wszystkie wyroby firma posiada niezbędne aprobaty techniczne ITB.

Dział produkcyjny korzysta z  nowoczesnego parku maszyn, dzięki  czemu jest w stanie realizować duże ilości zamówionych drzwi , bez utraty jakości produktu. Bazuje na systemie informatycznym, który pozwala maksymalnie optymalizować proces produkcyjny.

Wyroby marki Lagrus - inwestycja na lata

Drzwi LAGRUS to marka produkująca drzwi wewnętrzne, wyróżniające się wysokim standardem wykonania oraz trwałością.  LAGRUS jest odpowiedzią na potrzeby rynku, produktów trwałych, solidnie wykonanych. Dla klientów ceniących jakość wykonania i styl. 

Firma posiada wypracowaną pozycję na rynku dzięki ciekawej ofercie  oraz stosowaniu dobrych  materiałów w produkcji drzwi. Marka LAGRUS łączy nowoczesne technologie  i atrakcyjne wzornictwo z tradycyjną sztuką stolarską. Jednak najważniejszym celem firmy jest produkowanie drzwi wewnętrznych pamiętając o ich przeznaczeniu, jakim jest  ich funkcjonalność i niezawodność w codziennym użytkowaniu.

lagrus warszawa 1
lagrus warszawa 2

Opcje dodtkowe drzwi Lagrus

Ofertę drzwi LAGRUS uzupełniają opcje dodatkowe, są to rozwiązania nietypowe poprawiające funkcjonalność lub estetykę.
Nietypowe wymiary z szerokości i wysokości to coraz częściej stosowany zabieg żeby zyskać jak najwięcej światła dziennego poprzez podwyższenie drzwi.

System przesuwany w dwóch podstawowych opcjach. System naścienny gdzie skrzydło drzwi przesuwa się na ścianie, tu musimy zdecydować z której strony pomieszczenia ma znajdować się skrzydło drzwi. Druga opcja to system drzwi przesuwanych w kasecie , skrzydło drzwi chowa się w ścianie. Oba systemy mogą być z zabudową otworu – futryną lub w systemie bez ościeżnicowym.

Systemy Lagrus

System drzwi z ościeżnicą ukrytą aluminiową, wszystkie modele z oferty możliwe są w wersji ościeżnicy ukrytej. Bardzo ważne, że ukryte ościeżnice montujemy inaczej niż klasyczne futryny drewniane. Futryny drewniane montujemy na koniec po podłogach i całym wykończeniu a drzwi w futrynach aluminiowych montaż podzielony jest na dwa etapy. Pierwszy sama futryna aluminiowa w momencie prac mokrych, gdy zaczynamy prace w łazienkach ościeżnica powinna być wstawiona tak by ekipa obrobiła ościeżnicę na gotowo. Drugi etap na sam koniec wykończenia po malowaniu i podłogach zawieszenie instalacja skrzydeł drzwi.

System Drzwi Rewersyjnych/odwróconej przylgi, wszystkie modele również dostępne w opcji rewers, czyli licowanie płaszczyzn skrzydła drzwi i opasek od strony zewnętrznej uzyskując efekt jednej płaszczyzny od hollu, gdzie skrzydło otwiera się do wewnątrz pomieszczenia. Uzyskujemy ten sam wygląd stolarki drzwiowej od holl pomimo tego, że drzwi łazienkowe otwieramy na holl a drzwi pokojowe otwieramy do pokoju. Zastosowanie systemu rewers do pokoju ujednolici widok od holl. Standardowo drzwi pokojowe otwierane na pokój licują się od strony pokoju z opaskami a od holl widzimy wnękę.

lagrus warszawa 3

Galeria - Drzwi Lagrus