Drzwi wewnętrzne Eurodoor
Warszawa

Drzwi wewnętrzne Eurodoor

Nowoczesne drzwi Eurodoor to produkty znajdujące się w zróżnicowanej ofercie naszej firmy. Wyroby te stanowią odpowiedź na zapotrzebowanie bardzo wymagających klientów, którym zależy na posiadaniu produktów najwyższej jakości. Rekomendowane drzwi Eurodoor to stabilne i odporne na wypaczenia wyroby, które doskonale współgrają z opaskami bądź strukturą ściany. Produkty te mogą być ozdobione naklejonym na skrzydło lustrem, spiekiem lub szkłem typu Lacobel. Pragniemy nadmienić, że drzwi Eurodoor mogą być wyposażone w dodatkowy system stabilizujący skrzydło. To element dopasowany do drzwi o standardowej wysokości. Luksusowe drzwi marki Euro Door to produkty stworzone dla klientów indywidualnych i firmowych, którzy poszukują produktów z możliwością modyfikacji ich wyglądu. Wyroby te są dostępne w nietypowych wymiarach, a także w szerokim wyborze fornirów i lakierów kryjących, oferowanych w międzynarodowych próbnikach barw RAL i NCS.

Drzwi Eurodoor w wersji klasycznej lub nowoczesnej

Atrakcyjne cenowo drzwi Eurodoor, które znajdują się w ofercie naszej firmy, mogą zainteresować wielu odbiorców. To produkty godne polecenia klientom, którym zależy na posiadaniu nowoczesnej, trwałej, a jednocześnie efektownie prezentującej się stolarki drzwiowej, stworzonej przy użyciu wyselekcjonowanych materiałów i odpowiednio dobranych maszyn. Drzwi Eurodoor to także produkty realizowane na indywidualne zamówienie, według projektów klientów. To wyroby, które można zamówić do mieszkań, domów lub firm. Mogą one posiadać standardowe wymiary i gotowe wzory. Tym, co wyróżnia wyżej wymienione produkty jest przede wszystkim możliwość doboru do nich rodzaju drewna i koloru lakieru kryjącego. Dzięki temu drzwi Eurodoor można dopasować do stylistyki każdego wnętrza, w tym barwy podłóg i ścian. Dedykowane wymagającym klientom produkty marki Euro Door tworzone są według szczegółowej specyfikacji technicznej, uwzględniającej takie dane, jak m.in.: szerokość otworu budowlanego, szerokość zewnętrzna ościeżnicy, szerokość światła przejścia czy też szerokość całkowitego pokrycia opasek wykończeniowych. Pozwala to na idealne dopasowanie wybranego modelu drzwi do własnych potrzeb.

drzwi warszawa 074
drzwi warszawa 082

Różne wersji drzwi Eurodoor do wyboru

W zróżnicowanym asortymencie naszej firmy dostępne są drzwi wewnętrzne Eurodoor w postaci gotowej bazy wzorów, kolorów, a także różnych wykończeń. To produkty w formie nowoczesnej stolarki drzwiowej pełnej, przeszklonej, klasycznej, w zabudowie panelowej, a także z niewidocznymi ościeżnicami. W związku z powyższym drzwi marki Euro Door mogą być dopasowane do estetyki wnętrza, jak również pozostałych elementów wyposażenia. Warto zwrócić uwagę na bardzo bogatą kolorystykę, którą wyróżniają się drzwi wyżej wymienionej firmy. Chodzi tutaj przede wszystkim o ich barwę, lakiery kryjące, forniry czy też zastosowanie innych preparatów lub metod wykończeniowych, wpływających na wysokie walory wizualne tych produktów. W naszej ofercie znajdują się drzwi Eurodoor o fornirach naturalnych i modyfikowanych. Są one usystematyzowane pod względem ceny i rodzaju drewna, wykorzystanego do ich produkcji.

Drzwi marki Euro Door w nietypowych rozmiarach i kolorach

Posiadamy drzwi wewnętrzne Eurodoor w kolorach naturalnych o wykończeniu półmatowym, wykonane przy pomocy lakierów bezbarwnych lub nawierzchniowych, a także bejcy. Proponujemy również produkty wykończone przy pomocy lakierów ultramatowych. Drzwi Eurodoor są barwione metodą natryskową, co gwarantuje nałożenie jednolitej i idealnie gładkiej warstwy barwnika na starannie przygotowaną do tego celu powierzchnię. Istnieje możliwość doboru wielu odcieni tego samego koloru lakieru. Dotyczy to także zastosowanej bejcy, wcieranej w strukturę drewna, co podkreśla piękno usłojenia, a także innych detali. Drzwi Eurodoor są wykonane z dbałość o każdy, nawet najmniejszy detal. W ofercie naszej firmy znajdują się drzwi o nietypowych wymiarach, a także drzwi przesuwne. Można je wkomponować we wnętrza, w których zastosowanie tradycyjnej stolarki drzwiowej jest niemożliwe lub bardzo ograniczone.

drzwi wewnetrzne warszawa 075

Galeria - Drzwi Eurodoor