Drzwi wewnętrzne DRE Supreme by Krzysztof Miruć

Drzwi Wewnętrzne DRE

Producent drzwi firma DRE jest silnie związana z miejscem, gdzie wszystko się zaczęło i nadal jej zaangażowanie w lokalny rynek i konsumentów w Polsce jest ich priorytetem. Współpracują z lokalnymi biznesami, dbają o swoich dostawców i tworzą nowe miejsca pracy.
Choć obecnie ich działalność rozszerzyła się na całą Europę, nadal chcą się rozwijać na naszym rodzimym rynku i pokazywać, że polski biznes ma wiele do zaoferowania. Nie boją się prezentować swoich produktów za granicą i zdobywać nowe rynki, co buduje markę DRE. Są dumni ze swoich innowacyjnych rozwiązań i kolekcji, które w wielu przypadkach wyprzedzają ich zagraniczną konkurencję. Po 30 latach działalności mają już rozpoznawalność i sieć dystrybucyjną w 16 krajach Europy, ale to tylko początek działań!
Ich najnowsza kolekcja Supreme jest sygnowana nazwiskiem jednego z najbardziej znanych projektantów wnętrz – Krzysztofa Mirucia

Drzwi DRE Sepreme Kolekcja City

Energetyczne i dynamiczne miasto, zawsze tętniące życiem, nowoczesna architektura i znana dzielnica finansowa City w Londynie – to wszystko było inspiracją do stworzenia tej niezwykłej kolekcji drzwi. W niej znajdą Państwo proste i nowoczesne płytowe skrzydła, wyróżniające się liniowymi dekorami, które można dostosować do własnych upodobań. Do wyboru są wersje z eleganckim ciemnym szkłem oraz pięknymi intarsjami w kolorze złota, stali, miedzi, bieli i czerni. Dekory są dostępne zarówno w opcji horyzontalnej, jak i wertykalnej.

 
drzwi city 2 stal 4
drzwi city bianco
drzwi city 1 zloty

Drzwi DRE Sepreme Kolekcja Hampton

Gdy słyszymy „Hampton”, nasze myśli kierują się ku jasnym, klasycznym wnętrzom pełnym słońca i wakacyjnej atmosfery.
Modele z tej kolekcji pozwolą Państwu przenieść tę atmosferę do zarówno dużych domów, jak i mniejszych mieszkań. Nasze Hampton to ponadczasowe drzwi ramowe z eleganckimi frezowaniami o uniwersalnym designie, które z pewnością przypadną do gustu tym, którzy cenią sobie klasyczne formy.

 
drzwi hampton 1 czarne
drzwi hampton 2 białe
drzwi hampton 3 niebieskie
drzwi hampton 4 szare

Drzwi DRE Sepreme Kolekcja Soho

Drzwi wewnętrzne DRE Sepreme Kolekcja Soho jest idealna dla miłośników stylu loftowego. Jej ponadczasowe elementy można łatwo dostosować do własnego gustu i wprowadzić do różnych klimatów wnętrz.

W kolekcji znajdują się drzwi płytowe z bezpiecznym szkłem mlecznym lub transparentnym, a także z czarnymi, geometrycznymi podziałami. Dostępnych jest kilka modeli w różnych kolorach i wysokościach.

 
drzwi soho 1 bialy
drzwi soho 2 czarny
drzwi soho 3 niebieski
drzwi soho 4 oliwka
drzwi soho 5 szary

Drzwi DRE Sepreme Kolekcja Sol

Drzwi DRE Sepreme Kolekcja SOL to propozycja dla osób, które cenią sobie wzory geometryczne i trójwymiarowe powierzchnie. Drzwi w tej kolekcji są wyróżniające się dzięki graficznym frezowaniom, które nadają im charakteru. Warto też zwrócić uwagę na zastosowanie lakieru akrylowego UV, który zapewnia długotrwałe utrzymanie bieli skrzydeł. Klienci mają do wyboru kilka modeli, zarówno z prostymi liniami, jak i z obłymi kształtami, dla tych, którzy lubią bawić się geometrią.

 
drzwi sol 1
drzwi sol 2
drzwi sol 3
drzwi sol 4
drzwi sol 5