Drzwi Asilo, Barański, Lagrus, Eclisse, Entra, Simpledoor, Bloodwood - Warszawa, Dre by Krzysztof Miruć

Drzwi Wewnętrzne DRE

W 2018 roku firma DRE zrealizowała produkcję 750 000 skrzydeł drzwiowych, dzięki wykorzystaniu najlepszych surowców pochodzących od certyfikowanych dostawców z Polski i Europy.

Producent drzwi wewnętrznych i zewnętrznych firma DRE zajmuje powierzchnię 180 000 m2, w tym 70 000 m2 to powierzchnia zabudowana. Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom i wdrożeniu 7 patentów, możemy oferować produkty o niestandardowych wymiarach i jakości.

“DRE Supreme to cztery niezwykłe kolekcje dopasowane do różnych potrzeb i stylów wnętrzarskich. Każda została zaprojektowana z myślą o najbardziej wymagających oraz świadomych klientach. Wspólnie z marką DRE zadbaliśmy o to, aby każdy model został dopracowany w najdrobniejszym detalu. Dobrze wiemy, że drzwi będą jednym z istotniejszych elementów dekoracyjnych w Państwa wnętrzu i powinny aranżacyjnie łączyć poszczególne pomieszczenia.”

Krzysztof Miruć

Drzwi Wewnętrzne Asilo

Żeby cieszyć się drzwiami przez lata bardzo istotna jest odpowiednia konstrukcja jaką mają drzwi wewnętrzne, która wpływa na komfort użytkowania. Dlatego oprócz wyglądu zewnętrznego ważną kwestią jest wnętrze drzwi.
Drzwi bezprzylgowe
System ten oznacza wykonanie skrzydła drzwi bez wcięcia. Po ich zamknięciu nie widać zawiasów a powierzchnia skrzydła drzwi i ościeżnicy tworzą wspólną płaszczyznę. Daje to niesamowity efekt końcowy.
Solidne, wzmocnione skrzydło
O sile drzwi Asilo stanowi opatentowana konstrukcja skrzydeł pełnych. W drzwiach zastosowano System SOLID, polegający na zastosowaniu stalowych elementów wzmacniających.
Izolacja dźwięku
Wypełnienie skrzydeł pełnych stanowi płyta porowata wykonana z naturalnych włókien drzewnych. Płyta jest sztywna, lekka i ma doskonałe parametry izolacji dźwięku.
Bezpieczne, podwójne szkło
W drzwiach z przeszkleniem zastosowano szkło dwuwarstwowe z folią między taflami. W przypadku stłuczenia pozostawi szkło w jednym kawałku, zapobiegając skaleczeniu.

Drzwi Wewnętrzne Lagrus

LAGRUS to marka produkująca drzwi wewnętrzne, wyróżniające się wysokim standardem wykonania oraz trwałością.  LAGRSU jest odpowiedzią na potrzeby rynku, produktów trwałych, solidnie wykonanych. Dla klientów ceniących jakość wykonania i styl. 

Firma posiada wypracowaną pozycję na rynku dzięki ciekawej ofercie  oraz stosowaniu dobrych  materiałów w produkcji drzwi. Marka LAGRUS łączy nowoczesne technologie  i atrakcyjne wzornictwo z tradycyjną sztuką stolarską. Jednak najważniejszym celem firmy jest  produkowanie drzwi wewnętrznych pamiętając o ich przeznaczeniu, jakim jest  ich funkcjonalność i niezawodność w codziennym użytkowaniu.
Ofertę firmy stanowią drzwi wewnętrzne – fornirowane i lakierowane według palety wzornika kolorów oraz istnieje możliwość wykonania barwienia i malowania indywidualnego.

Drzwi Barański

Firma Barański produkuje drzwi wewnętrzne, zewnętrzne, laminowane i drewniane,  w ofercie AGSTYLE znajdziemy jedynie kolekcję BARAŃSKI Premium to produkty dla klientów wymagających. To kolekcje drzwi wewnętrznych o wyjątkowej jakości,  produkty oparte o konstrukcje w prawdziwym drewnie.
W produkcji drzwi wewnętrznych Premium dopuszcza się tylko  pierwszorzędne materiały i komponenty. Drewniana konstrukcja skrzydeł drzwi, naturalne okleiny, ręczne lakierowanie nadają drzwiom szczególną trwałość i wyjątkowy charakter.
Modele Premium wyróżnia najwyższa staranność wykonania. Każde drzwi są wykańczane ręcznie.
Każdy komplet jest wykonany z dbałością o najmniejszy detal.

Drzwi Wewnętrzne Eurodoor

EURO DOOR KRAKÓW – jest producentem drzwi w wydaniu ekskluzywnym. Mówimy o produktach dopracowanych  w detalach z możliwością realizacji  nietypowych projektów, nietypowych wymiarów czy nietypowych rozwiązań.
Tu możemy wykonać własny projekt mając pewność poprawnego wykonania i gwarancje wyjątkowej jakości.
W ofercie znajdziemy również gotową bazę wzorów, które możemy dowolnie modyfikować od modyfikacji modelu poprzez kolor i różne rodzaje wykończeń.
Ogromna oferta fornirów z całego świata o wyjątkowych usłojeniach czy indywidualnych brawach. Daje  możliwość dopasowania się rodzajem, kolorem do mebli lub innych elementów wnętrza. Istnieje możliwość indywidualnego wyboru forniru na każde zamówienie. Paleta RAL, NCS w różnych stopniach matowości lakieru. Możliwość prezentacji próbki wybranego koloru.

Zaprojektuj swoje drzwi, my je wykonamy!

Drzwi Wewnętrzne Eclisse

Eclisse jest producentem drzwi przesuwanych ukrytych w ścianie oraz drzwi z futryną ukrytą schowaną w ścianie. Ponad 30 lat doświadczenia w systemach drzwi przesuwanych chowanych w ścianie pozwoliło dopracować produkty w najdrobniejszym szczególe pod kątem jakości i trwałości oferuje doskonałej jakości produkty:
– kasety (rama) o metalowej strukturze , która otwiera możliwości aranżacji przestrzeni .
– ościeżnice ukryte o sztywnej wielokomorowej konstrukcji z przemyślanym profilem umożliwiające dopasowanie niemal każdego materiału co poszerza możliwości aranżacji przestrzeni ścian jak i samych drzwi .
Eclisse dostarcza najwyższej jakości produkty o wszechstronnym zastosowaniu rozwiązań.

Drzwi Wewnętrzne Leon

Firma LEON jest producentem nowoczesnych systemów aluminiowych jak i drzwi wewnętrznych.
W ofercie znajdziemy szereg nowoczesnych i innowacyjnych rozwiązań pozwalających na różnorodne wykończenie powierzchni ścian i wkomponowanie w tym drzwi. Drzwi ukryte standardowe jaki rozwiązania indywidulane otwierających możliwości adaptacji pomieszczeń. Doświadczenie ponad 20 lat w systemach drzwi ukrytych. LEON zyskał rozpoznawalność marki na rynku dzięki możliwości realizacji zamówień nietypowych oraz współpracy z biurami projektowymi.

Indywidulane podejście do klienta, realizacja nietypowych – nowych projektów sprawiły, że systemy drzwiowe otrzymały szereg aprobat technicznych potwierdzających zdobytą  wiedzę.

Firma Leon produkuje ościeżnice ukryte, systemy naścienne, kasety do drzwi chowanych w ścianę oraz ościeżnice regulowane wysokiej jakości a co za tym idzie, uznanie ze strony klientów.

Drzwi Wewnętrzne Simpledoor

Simpledoor to drzwi wewnętrzne w ekskluzywnym wydaniu. Produkowane przez Eurodoor Kraków drzwi wewnętrzne SIMPLEDOOR są produktami skierowanymi do osób poszukujących ekskluzywnych produktów, ciekawego designu.

Oferta poprzez skatalogowanie najczęściej wybieranych wzorów oraz realizacji drzwi w wymiarach typowych standardowych jest bardzo konkurencyjna na rynku.

Katalog najpopularniejszych wzorów umożliwia łatwy i prosty sposób wybrać model drzwi a każdy z nich będzie wyjątkowy i niepowtarzalny. W produkcji drzwi zastosowano wysokiej klasy materiały oraz markowe okucia. Zastosowanie najnowszych technologii jak stabilizacja mechaniczna płaszczyzny skrzydła dająca gwarancja idealnej płaszczyzny skrzydła drzwi  brak odkształceń, wypaczeń drzwi. Idealne przyleganie do uszczelek, idealne licowanie z opaskami futryny. Forniry naturalne układne w lustrzane odbicie, każde zamówienie z jednej partii forniru pewność jednolitego koloru całego zamówienia.